KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13475203
nr 1347 5203
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 91, kustlandskap. Olja på duk, 50x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 september 2020
kl 18:31:50
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)